Máte dotaz? Volejte
8:00 – 18:00
Můžeme poradit?
Napište nám

Technologie v boji s COVID-19

Technologie v boji s COVID-19. Jsme v tom s vámi …

Naše společnost neprezentuje bezpečnost společnosti jen jako ochranu IT a kybernetickou bezpečnost, ale i bezpečnost pracovníků vstupující do prostor společnosti. Aktuální situace bezpečnosti nespočívá pouze v oblasti online, ale eskaluje hlavně do oblasti ochrany osob a společenství.

Žijeme v době, kdy zdravotní stav jedince může oslabit nebo dokonce ochromit vaší společnosti či výrobní závod. Vzniká nám tímto nová oblast bezpečnosti? To si nemyslíme, ale každopádně vzniká nová oblast prevence, protože jak je známo právě prevence předchází následujícím problémům.

Každý zaměstnavatel je ze zákona povinen vytvořit takové podmínky, které nebrání výkonu vzhledem k pracovní pozici. Tak zní legislativa …

Naše společnost pro vás hledá takové nástroje, abyste dokázali odolat jak kybernetickému útoku, tak ochránili své okolí a vytvořili tak pracovní prostředí, které nenaruší lidské obavy a potlačí obavy, které jsou aktuálně trendovou záležitostí.

Jsme technologická společnost, která umí „ohnout“ technologie, které jsou v aktuální situaci potřeba. Proto přinášíme vstupní terminály se schopností měření tělesné teploty, neboť po stránce technologické chceme ochránit jak vás, tak vaše zaměstnance. Nenecháváme nic náhodě!

Vstupní terminál, často označován jako „horečkomat“ má bohatou škálu využití:

  • Napojení na docházkové systémy
  • Automatický zámek vstupních dveří, turniketu
  • Mobilní kontrolní jednotka

Princip je jednoduchý, stanovíte si kritéria, jejichž nesplnění znamená zamítnutí přístupu do společnosti či výrobního procesu. Terminál dokáže identifikovat až 100.000 osob v interní paměti, ale hlavně dokáže identifikovat případnou hrozbu či dokonce nebezpečí, které může vaší společnost či výrobu pozastavit, čímž způsobí nemalé škody.

Jako váš partner v oblasti IT se snažíme předcházet hrozbám, které jsou aktuální, proto přicházíme s produktem, který ochrání nás všechny ….

Pro více informací …

Sdílejte
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Ostatní příspěvky

Samoobslužný kiosek pomáhá s bezpečností

Samoobslužný kiosek pomáhá s bezpečností Jeden z produktů udržení stability a zdravotní sterility je samoobslužný kiosek, který taktéž nabízí široké spektrum využití. Naše společnost

Technologie v boji s COVID-19

Technologie v boji s COVID-19. Jsme v tom s vámi … Naše společnost neprezentuje bezpečnost společnosti jen jako ochranu IT a kybernetickou bezpečnost, ale

Kategorie BLOGU

Nejčtenější články