Máte dotaz? Volejte
8:00 – 18:00
Můžeme poradit?
Napište nám

Řešení, bez kterých se menší firmy letos neobejdou

Přesunout správu firemních dat do cloudu je dnes velice standardním řešením a většina firem k tomuto kroku ať už dobrovolně nebo nedobrovolně musela přejít. Jejich prvotní obavy vystřídala úleva. A kdo by se v dnešní době nebál o svá data, zvlášť o firemní, která jsou defacto nejcennější, co každá společnost má.

Cloudové služby byly dříve považovány za externí uložiště, dnes je tomu naopak. Cloudové prostředí dokáže nabídnout či chcete-li „nahradit“ jakékoliv prostředí pro webovou či online aplikací a umožní vám to, co je ve vaší firemní IT infrastruktuře nemožné, a to vše za zlomek ceny.

Nutno také podotknout, že cloudové služby šetří ekonomiku firmy, která má tak možnost ušetřený kapitál investovat jiným směrem a neutápět tak značné prostředky do infrastruktury vlastního IT.

PROJEKTOVÝ MANAGEMENT

V odvětví projektového managementu je zásadní mít absolutní přehled o aktuálním stavu všech jeho součástí, splněných i nesplněných úkolů spolupracovníků. V této oblasti je online nástroj nutností, protože umožňuje všem členům týmu aktualizovat údaje hned po schůzce, a to bez ohledu na jejich aktuální polohu či místo, snadno vše vyřídí pomocí mobilního telefonu či tabletu během jízdy dopravním prostředkem. K vám se tyto informace dostávají ihned, in-time.

Centralizace aktivních aktiv jako jsou dokumenty, kontakty, úkoly i kalendář je možné synchronizovat napříč všemi spolupracovníky, kteří se snadněji orientují ve vašem pracovním nasazení a dokáží se vám tak lépe přizpůsobit.

ŘÍZENÍ FINANCÍ

Absolutní přehled nad tokem finančních zdrojů v rámci společnosti je nutností dnešní doby. Vedení každé společnosti neustále monitoruje faktury splatné i v prodlení, proto je samozřejmě pochopitelné, že vyžadují přístup online a 24 hodin denně.

ŘÍZENÍ VZTAHŮ SE ZÁKAZNÍKY (CRM)

CRM je jádrem mnoha malých podniků, které vyžadují zvýšit produktivitu a zároveň uspořit čas svým pracovníkům. Systémy CRM pomáhají spravovat kontakty, potenciální zákazníky, zákazníky, partnery a tok prodeje v reálném čase odkudkoliv. Díky cloudovému systému může každý ve firmě okamžitě vidět, v jaké fázi komunikace s klientem firma v danou chvíli je.

MARKETNIKGOVÉ AUTOMATIZACE

Pro nezávaznou automatizaci marketingových úkonů vám snadno pomůže online aplikace, která řídí vaše marketingové aktivity a vyhodnocuje jejich úspěšnost. Tuto oblast budete těžko řešit v rámci vlastních serverů, protože se jedná o celkem problematickou oblast a jelikož určitě nechce být otrokem grafů a tabulek, je tato varianta pro vás ideálním řešením.

Ať už se jedná o CRM online řešení nebo sofistikovanější marketingový nástroj, vždy oceníte možnost online autentizace a informace o aktuálním stavu, případně konverzí.

PROČ SOFTWARE V CLOUDU?

Pomineme-li finanční náročnost na pořízení a udržování vlastního hardware, je nutné zohlednit bezpečnost, která je v dnešní prioritní pro každého. Není problém postavit server v rámci vlastní firmy za pomocí vlastních IT pracovníků, ale jaké bude bezpečnost?

Nemůžete srovnávat nesrovnatelné. V běžných podmínkách průměrné společnosti je oddělení IT obsazeno 2-5 pracovníky, kteří se orientují na všechny oblasti IT. U profesionálních dodavatelů cloudového řešení se jedná o desítky specializovaných odborníků, kteří se ve své oblasti pohybují na špičce v oboru.

KONTAKTUJTE NÁS ...

cloud-helpdesk-podpora
Sdílejte
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Ostatní příspěvky

Samoobslužný kiosek pomáhá s bezpečností

Samoobslužný kiosek pomáhá s bezpečností Jeden z produktů udržení stability a zdravotní sterility je samoobslužný kiosek, který taktéž nabízí široké spektrum využití. Naše společnost

Technologie v boji s COVID-19

Technologie v boji s COVID-19. Jsme v tom s vámi … Naše společnost neprezentuje bezpečnost společnosti jen jako ochranu IT a kybernetickou bezpečnost, ale

Kategorie BLOGU

Nejčtenější články