Máte dotaz? Volejte
8:00 – 18:00
Můžeme poradit?
Napište nám

Proč CRM systém? K čemu slouží a proč ho mít?

Jak již bylo mnohokrát prezentováno, jedná se o softwarový produkt, který zprostředkovává řízení vztahů se zákazníky. Jednoduše se jedná o program, ve kterých firmy shromažďují, třídí a zpracovávají údaje o klientech a obchodních příležitostech. Všechny kontaktní údaje vašich aktuálních i budoucích zákaznících na jednom místě, poznámky a informace o jejich významných dnech, jako jsou jejich narozeniny, jejich zálibách, oblíbených destinacích, atp.

Moderní CRM systém dokáže sledovat i obchodní procesy a zobrazovat třeba dosahovaných tržeb jednotlivých oddělení či samostatných obchodníků.

Smysl CRM systému je zkvalitňování vztahů vaší společnosti se zákazníky a zároveň usnadňuje práci vašim obchodníkům, kteří nemusejí vést agendu mimo firmu a zároveň jde o systém, který je včas upozorní na potřebné informace.

Budováním spokojenosti zákazníka pomocí systému CRM podporujete Paretův princip, kdy budujete pravidlo 80 ku 20ti. Přímá vazba na zákazníka je v konkurenčním boji velice zásadní a nelze tuto oblast podceňovat. Kdo z nás má v oblibě sterilní společnosti?

CRM systéme online pomáhá udržovat informace uvnitř firmy, což oceníte hlavně v případě, kdy váš tým opustí jeden z vašich kolegů, který pracoval například jako obchodní zástupce. Ve své podstatě celou svou zákaznickou agendu vám předá, neboť je evidována v systému. Bez tohoto systému těžko zajistíte její plné předání, jelikož o jeho práci nemáte absolutní přehled.

Kontakty jsou a budou v oblasti obchodu vždy zásadní!

KONTAKTUJTE NÁS ...

Jsme tu pro vás ...

Sdílejte
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Ostatní příspěvky

Samoobslužný kiosek pomáhá s bezpečností

Samoobslužný kiosek pomáhá s bezpečností Jeden z produktů udržení stability a zdravotní sterility je samoobslužný kiosek, který taktéž nabízí široké spektrum využití. Naše společnost

Technologie v boji s COVID-19

Technologie v boji s COVID-19. Jsme v tom s vámi … Naše společnost neprezentuje bezpečnost společnosti jen jako ochranu IT a kybernetickou bezpečnost, ale

Kategorie BLOGU

Nejčtenější články