Máte dotaz? Volejte
8:00 – 18:00
Můžeme poradit?
Napište nám
Informace o nás

Kdo jsme a co děláme

Společnost SEVITECH CZ s.r.o. byla založena mateřskou společností SYNCHRONIX a.s. v květnu roku 2018.

Společnost SYNCHRONIX a.s. působí na slovenském i na evropském trhu již 20 let a v oblasti IT poskytuje profesionální IT služby se zaměřením na podnikové a manažerské systémy, webové aplikace, outsourcing služeb, analytické i konzultační služby a řízení komplexních projektů. Řešení byla implementována na Slovensku, v České republice, ale i v Evropě, a to nejen ve finanční sféře, institucích veřejné správy, energetice, ale i v oblastech samosprávy a soukromého sektoru.

Jedním z hlavních důvodů vedoucích k založení dceřiné společnosti SEVITECH CZ s.r.o. bylo zejména přenést zkušenosti z realizací projektů a dodávek našich týmů na Slovensku také do lokálního prostředí českého trhu, využít kvalifikovaných zdrojů a zkušeností  z implementací projektů a poskytování služeb i v nových oblastech, které byly námi indikovány a přinést tak přímo k Vám zákazníkům naši přidanou hodnotu, a budovat naši vzájemnou důvěru a dlouhodobé partnerství.

Řešení pro veřejný i soukromý sektor

Naše systémy a řešení jsou připravena a implementována nejen v soukromé sféře, ale ve veřejném sektoru a institucích státní správy a samosprávy. Modifikace systémů pro dané oblasti jsou pro nás samozřejmostí a zkušenosti z obou oblastí jsou v systémech obsaženy.

Umístění a kontakt

Zanechte nám Vaše kontaktní údaje